fbpx

Modernus sprendimas

Ilgaamžiai moduliniai namai

„LYFIO” statomi yra aukštos kokybės bei tvarūs moduliniai namai, kurie atitinka gyvenamųjų ir komercinių patalpų poreikius.

Modernus sprendimas

Ilgaamžiai moduliniai namai

„LYFIO” statomi yra aukštos kokybės bei tvarūs moduliniai namai, kurie atitinka gyvenamųjų ir komercinių patalpų poreikius.

Kodėl rinktis LYFIO?

Partneris išskirtinei namų erdvei

Mūsų plieninio karkaso moduliai yra universalūs ir sukurti taip, kad atitiktų įvairius reikalavimus – nuo pavienių būstų iki daugiabučių, viešbučių ir kitų pastatų. Dėl pritaikomo išplanavimo ir įvairių vidaus apdailos variantų “LYFIO” sprendimai pritaikyti pasaulinei rinkai.

Pasirinkę LYFIO, namai bus pastatyti pagal aukščiausius standartus. Jūsų namai yra vieta, kurioje praleidžiate daugiausia laiko, todėl mes stengiamės sukurti tokią aplinką, kad kiekvienas namų aspektas būtų tobulas. 

Namas per 6 mėnesius

Nuo gamybos pradžios iki pilnai paruošto namo - 6 mėnesiai.

A++ energinė
klasė

Visi mūsų siūlomi namai atitinka A++ energinės klasės reikalavimus.

Tikslus
biudžetas

Tikslus statybos biudžetas, pasirašant sutartį kaina nekinta.

Standartinis būsto finansavimas

Bendradarbiaujame su bankais ir kredito įstaigomis visoje Lietuvoje.

Galimybė perkelti namą

Esant poreikiui namą nesudėtingai galimą perkelti į kitą vietą.

Viskas vienose rankose

Vieno gamintojo atsakomybė. Nereikia ieškoti statybininkų, apdailininkų, juos kontroliuoti.

trumpai Apie mus

Esame moderni statybų agentūra

LYFIO modulinių namų gamyboje daugiausia dėmesio skiriama technologijų pažangos panaudojimui kuriant tvarią ir visiems vartotojams prieinamą būstą. Mūsų tikslas – visiems lengvai prieinamą kokybišką būstą. 

Lyfio namų projektai

Pokalbis apie lyfio namus

Šiuolaikiško namo įsigijimas prasideda čia.

Privalumai

Plačiau apie Lyfio modulinius namus

Namą gaminame uždaroje patalpoje, todėl jo neįtakoja oro sąlygos. Namo gamybai naudojame tik kokybiškas medžiagas, todėl atsakome už kokybę ir suteikiame garantijas.

Mūsų siūlomi moduliniai namai atitinka pasaulyje galiojančius energetiškai efektyvių pastatų standartus. Pagal šiuos standartus, pasyvus namas sutaupo apie 80 % energijos šildymui. Pasyvaus namo energijos ekonomija gaunama dėl
energetiškai efektyvių statybos konstrukcijų, izoliacijos savybių ir vėdinimo įrenginių.

Smart House – tai sistemos, valdančios visas gyvenamųjų namų ar biurų sistemas: apšvietimą, vėdinimą ir kondicionavimą, šildymą, vaizdo ir garso aparatūrą bei buitinę techniką, vaizdo stebėjimo, saugos įrangą ir t.t. Tokie pastatai patys pasirūpina savo saugumu, padeda taupyti resursus bei užtikrina jų savininkams išskirtinį komfortą.

Saulės kolektorių pagalba sumažiname elektros energijos išlaidas. Naudojant saulės kolektorius galite sutaupyti iki 60% vandens šildymui ir iki 20% patalpų šildymui.

Kontaktai

Turite klausimų? Susisiekite!