fbpx

LYFIO idėjos autorius

Sigitas Kuncevičius

Modulinio namo architektūrinė idėja pagrįsta noru sukurti nedidelės apimties būstą savyje harmoningai jungiantį vidaus erdves ir aplinką.

Namo projektas skirtas tiek jaunai šeimai, tiek ir senjorams. Tai gali būti puikus ,,pirmas“ būstas, arba ,,antras“ pabėgimui nuo miesto šurmulio. Jis statomas tiek urbanizuotoje aplinkoje tiek ir gamtoje. Tai tvarus ir  ekonomiškas būstas, kurio racionalias vidaus erdves papildo ir jungia erdvi lauko terasa.

Namas gali stovėti ant skirtingo aukščio pamatų, todėl gali būti pritaikomas prie gamtinio reljefo, jo nekeičiant.

Šis namas nesudėtingai pritaikomas sklype, nes galimas jo ir veidrodinis planas. Jo planinę erdvinę struktūrą galima nesudėtingai išplėsti, pristatant papildomus modulius, o keičiant gyvenamą vietą, jį nesudėtingai perkelti kartu.

Pritaikant sklype pagal pageidavimą, jis gali būti papildytas stogine automobiliams ar lauko inventoriaus laikymo moduliu. Kiekvienas modulinis namas gali turėti skirtingą išorės medžiaginį išpildymą, naudojant apdailai įvairių rūšių medžio dailylentes, kompozitines plokštes, titancinko ar korteno skardas.

Langai nuo lubų iki grindų praplečia namo vidaus bendravimo erdves į terasą ir gamtinę aplinką. Minimalistinis interjeras įgyvendintas naudojant ekologiškus produktus ir pagal poreikį gali turėti skirtingą medžiaginį spalvinį išpildymą. Kiekvienas namas gali būti papildytas ir išbaigtas pagal individualius poreikius, papildant jo įrangą išmaniosiomis technologijomis.